Pasja smaku od 1979 roku

Telefon

  Od ponad 35 lat oddajemy się naszej pasji, jaką jest sprawianie ludziom przyjemności przez przygotowywanie najsmaczniejszych ciast, ciastek, tortów i deserów. Cieszymy się z tego, że towarzyszymy naszym Klientom w chwilach dla nich szczególnych: imieninach, urodzinach, chrzcinach i na weselach. Wyroby marki P.Chojecki od kiedy tylko pojawiły się na rynku, w samej końcówce lat 70-tych, zyskały ogromne uznanie Klientów i cieszą się nieustającą popularnością do dziś.

Nasz zakład

W miejscowości Skierniewice, w centralnej Polsce, ulokowana jest nasza główna siedziba i zakład produkcyjny. Pomimo dużych rozmiarów naszego przedsiębiorstwa i skali działania, nie szukamy dróg na skróty – produkujemy ciasta, ciastka, torty i chleby zgodnie z tradycyjnymi recepturami, używając tradycyjnych metod. Bardzo starannie i precyzyjnie selekcjonujemy składniki naszych wyrobów. Wspieramy przy tym polski biznes, korzystamy z lokalnych, polskich dostawców półproduktów m.in. mąki, jajek, mleka i owoców. Naszym sekretem jest zgrany, blisko 80-osobowy zespół, zaangażowany i współdzielący naszą pasję, prowadzony przez mistrzów cukiernictwa.

Rodzinna tradycja

Zakład Cukierniczy „Chojecki” powstał jako wielkie marzenie Państwa Janusza i Marii Chojeckich, którzy z zaangażowaniem i determinacją przez lata rozwijają firmę. Ich wysiłki zostały docenione m.in. przez przyznanie tytułu „Przedsiębiorstwa FAIR PLAY” (w roku 2010) oraz licznych nagród i wyróżnień, w tym Diamentów Forbes’a w latach 2011, 2012, 2013 oraz tytułu Gazeli Biznesu (2010, 2011). Zakład Cukierniczy „Chojecki” w lutym 2012 roku otrzymał także tytuł „Honorowego Ambasadora Miasta Skierniewice”.